вівторок, 8 листопада 2016 р.

УРОК "ENGLISH TOGETHER"

 
  Нещодавно двері нашої бібліотеки відчинилися для учнів ЗШ №5 на чолі з вчителями англійської мови Алєйченко Т.В. та Пилигач О.В., які разом з бібліотекарями, розповіли про важливість володіння англійською мовою у наш час. 

Урок «English together» відбувся в рамках оголошеного Президентом України Петром Порошенко  Року англійської мови в Україні.
  Англійська мова - одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних держав.
Ми долучилися до такої корисної справи. Оформили книжкову виставку «2016-Рік англійської мови в Україні», розповіли про забезпечення інтеграції українців  до європейського простору, бо  знання англійської мови відкривають для нас вікно у новий світ - світ іншої культури та познайомили учнів з англомовними авторами.
Подолання мовного бар’єру і що найголовніше – сприймання мотивацій до вивчення англійської  мови шляхом поєднання навчання та змістовного відпочинку – такий лейтмотив звучав в ході спілкування  з учасниками заходу.

  Вчителі підготували цікаві конкурси, загадки, ребуси, кросворди, де учні змогли продемонструвати свої творчі здібності та набуті знання з англійської мови і їм у нагоді стали  комп’ютери.
  Незвично і цікаво було чути іноземну мову у нашому закладі.
  Щасливі обличчя дітей, їхні бурхливі враження про захід ще раз засвідчили: те, що ми робимо не є марним.

Немає коментарів:

Дописати коментар