середа, 1 лютого 2012 р.


Влада. Громадськість. Діалог. Пункт доступу громадян до офіційної  інформації органів влади.

  Сьогодні бібліотека набуває статусу посередника між владою і громадою. Пункт доступу громадян до офіційної інформації органів влади був створений в бібліотеці-філії №3 та має назву  «Влада. Громадськість. Діалог», де розміщено : плакат «Дізнайтеся про діяльність органів державної влади», буклети, пам’ятки, брошури, диски, що надані УБА.
  Знайомлячись з матеріалами даної виставки, громадяни мають можливість отримати інформацію про діяльність органів державної влади, у т.ч. з електронних джерел, та дізнатись,  яким чином можна долучитись до процесу прийняття державних рішень.
   Ця інформація обновляється систематично і є цікавою для мешканців мікрорайону.
  Ефективним кроком в діяльності бібліотеки у даному напрямку стало залучення до індивідуального інформування педагога школи №5 АЛЄЙЧЕНКО ТЕТЯНУ ВАЛЕРІЇВНУ. В ході підготовки до атестації шкільного закладу  педагог виявила бажання одержувати офіційну інформацію, плани та програми урядових установ. Інформування даного користувача проводиться по темі: «Діалог між владою і громадою: Пункт Доступу Громадян до офіційної інформації ».
  Надіслані Мариною ГАРАЩЕНКО матеріали ретельно вивчаються  та оперативно в електронному виді надсилаються користувачу.
   Працівники бібліотеки намагаються швидко і якісно задовольняти запити користувачів в офіційній інформації за допомогою мережі  Інтернет

.1 коментар: