середа, 12 жовтня 2016 р.

МУЖНОСТІ Й ГЕРОЙСТВА СВЯТО

11 жовтня, напередодні Дня захисника України, у нашій бібліотеці  відбувся урок–зустріч «Мужності й геройства свято».
  Засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити свято разом до бібліотеки завітали учні 9 та 11 класів ЗОШ №5 (кл.керівники Скальська І.  та Коваленко В.), шкільний бібліотекар Алєксєєнко Л. та представник Світловодського об’єднаного військового  комісаріату Коваленко С. Почесними гостями заходу стали учасники АТО військові Лядов Олексій та Федченко Володимир.
   Урок розпочався хвилиною мовчання по загиблим воїнам землякам,  захисникам незалежності і територіальної цілісності України.
  Бібліотекарі Позовна З. та Гаркуша Л. здійснили екскурс  в історію українського козацтва й усіх українських збройних формувань.
  Про престиж військового, армійські проблеми, контрактну службу, стан української армії, особливості призову дізналися юнаки під час виступу  представника військкомату Коваленка С.
   Під час бесіди учні не тільки дізналися про умови проходження військової служби, мобілізаційні заходи держави, проблеми та будні сучасної армії, але й отримали можливість поставити свої запитання та почути на них відповіді. Навіть дівчата жваво брали участь у дискусії, та цікавилися умовами несення військової служби жінками. Так невимушено, у теплій, дружній атмосфері пройшов урок  патріотичного виховання молоді. 

Немає коментарів:

Дописати коментар