вівторок, 3 травня 2016 р.

ЧОРНОБИЛЬ! ЙОГО ЗАБУТЬ НЕ ДОЗВОЛИТЬ МАЙБУТНЄ

   Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже 30  років не втихає у нашій свідомості.
   До цієї чорної дати в  нашій бібліотеці було проведено низку заходів «Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять, за скоєний гріх розіп’ята живцем».
 Оформлено книжкову полицю "Чорнобиль: дні випробувань".


На ній розміщено книги про цю трагедію, матеріали періодичних видань, що розкривають трагічні події 30-літньої давності, гіркі наслідки катастрофи для всього людства, стан атомної станції й Чорнобильської зони.
Із роками притуплюється гострота пережитої трагедії. Нові покоління вже мало що знають про неї. Тому одна з головних вимог сьогодення – збереження пам᾽яті й усвідомлення її уроків.
Збагнути масштаб, зануритися в жахливу атмосферу найбільшої техногенної катастрофи людства під час репортажу біля книжкової виставки-експозиції та перегляду відеороликів по темі «Чорнобиль не має минулого часу» змогли користувачі бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар