четвер, 24 березня 2016 р.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ - СПРАВА КОЖНОГО

 Естафету тренінгів  “Енергозбереження та енергоефективність” слідом за ЦМБ підхопила  бібліотека-філія №3.
На запрошення бібліотекарів завітали  учні 10 класу ЗШ №5 разом з  викладачем  Коваленко В.П. та шкільним бібліотекарем  Алєксєєнко  Л.В.
    Метою цього заходу було навчити молоде покоління економити енергетичні ресурси,  особистої відповідальності кожного за тепло і комфорт у своїх квартирах,  дбайливого ставлення  до використання енергоресурсів, а також у приверненні уваги до проблеми енергозалежності України.
  Цікава, змістовна та інноваційна методика проведення тренінгу, розроблена тренером Шмаковою Ніною,  змогла  донести до молодих людей актуальну  інформацію про те, як можна змінити світ довкола себе, почавши з власного будинку,  використання  альтернативних джерел енергії, зменшення  енергетичних витрат на виробництві та у побуті.
   Учасники  жваво обговорювали практичні аспекти здійснення системи моніторингу теплоспоживання будівель бюджетної сфери, зокрема, своєї школи.
  Подача матеріалу тренеромШмаковою  Ніною  про  малозатратні кроки, що їх можуть зробити споживачі комунальних послуг для того, щоб зберегти тепло у своїх помешканнях, зацікавила учасників тренінгу можливістю практичного  використання.
Девіз “Енергозбереження та енергоефективність – справа кожного ”  став заключним акордом  анкетування «Мій стиль життя» .

Немає коментарів:

Дописати коментар