четвер, 19 червня 2014 р.

ГРАЙЛИКИ-ЧИТАЙЛИКИ   Добра, мудра, чарiвна казка завжди була у пошанi. Її із задоволенням слухають i дiти, i дорослi. Казки бувають рiзнi: довгi i короткi, веселi, чарiвнi, написанi автором або складенi народом. Проте у всiх казок є одна спiльна риса — мудрiсть. І особливо це проявляється у народнiй казці.


  


   На гостини до казки «Дарунки з казкових джерел» завітали до нашої бібліотеки діти з літнього  табору «Ластівка».
  Оскільки свято проходило в ігровій та конкурсній формі,  діти розподілилися  на 2 команди «Колобок» та «Рукавичка».

 
 
 
  Змагання розпочалися з конкурсів: чудернацькі телеграми «А хто? Відгадайте!», торбинка із загубленими речами «Вгадайте, що і з якої казки?», відео- вікторина «Кращий знавець казок та мультфільмів».Театральний конкурс – постановка казок «Колобок» та «Рукавичка» на новий лад – зібрав шквал аплодисментів присутніх.
 

Казкова фізкультрозминка  на подвірї біля бібліотеки  «Під веселковою парасолькою» дала командам  новий запал для змагань.

   На художньому конкурсі "Розмалюй казку" з азартом та цікавістю діти розмальовували казки, а журі визначило найбільш обдарованих учасників, які одержали призи.1 коментар:

  1. Доброго дня, колеги! Нагорода - Liebster Blog Award для вас! Приєднуйтеся до блоґерської естафети. Подробиці - http://oleksperlina.blogspot.com/ , http://metobuks.blogspot.com/2014/07/liebster-blog-award.html Успіхів!!!

    ВідповістиВидалити