четвер, 14 лютого 2013 р.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

 

     Початок цього красивого свята поклала зворушлива історія одного кохання... Дуже давно, в III столітті нашої ери, римський імператор Клавдій III видав указ, що забороняє людям одружуватися. Войовничий повелитель вирішив, що шлюб утримує чоловіків вдома, заважаючи їм проявляти хоробрість на полях битв. І лише один-єдиний священик Валентин чинив опір наказу і таємно продовжував вінчати закоханих. На нього донесли імператорові, і Валентина ув'язнили, засудивши до страти. Дочка тюремника, побачивши Валентина і дізнавшись його історію, закохалася в нього. Священик відповів їй взаємністю. Оскільки бачитися вони не могли, закохані спілкувалися за допомогою листування.
    В день страти - 14 лютого 270 року, відважний священик послав своїй коханій останню записку з підписом "Від Валентина". Це була перша валентинка.

     В цей день люди стараються подарувати один одному гарні листівки з найкращими побажаннями, сердечка, «амурчиків», квіти, подаруночки, щоб засвідчити свою любов.
   
   "Подаруй радість друзям!" - під таким гаслом проходила творча акція в бібліотеці до цього красивого свята.


    Трохи зусиль і чудові подарунки - листівки-валентинки, валентинки - сердечка з'явилися на  моніторах наших комп'ютерів. Все залежить від фантазії і бажання!
Широкі можливості програми Paint дозволили втілити фантазії юних дарувань в незвичайні подарунки


    
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар