вівторок, 1 квітня 2014 р.

ПОЕЗІЇ ОДВІЧНА ВИСОТА


"Поезія – це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі”
Л. Костенко


  Поезія — це неповторність. Однакових поетів не буває, бо в кожному є щось своє, незвичайне. З кожним поетом асоціюються свої рими, свої думки, свій настрій, свої слова… Вивчаючи творчість того чи іншого поета ми маємо унікальну можливість побути з думками поета наодинці, відкрити для себе його внутрішній світ та настрій. І якщо цей настрій співпаде з настроєм читача, то він назавжди запам’ятає віршовані строки автора, поділиться ними із своїми рідними та друзями. Тоді поетичний твір відродиться заново, набуде нового, неповторного значення. Так він буде відроджуватись ще не один раз, даруючи відраду своїм читачам та безсмертя своєму автору.
 
 Таким безсмертним поетом для нашого народу є Великий Кобзар – Т.Г.Шевченко. Саме Т.Шевченко перетворив українське слово на чисте золото української поезії.


  Учасниками Дня поезії, проведеного в бібліотеці в рамках Тижня дитячого читання та присвяченого геніальному поету, стали  юні користувачі учні  ЗШ №5.
 
    Читаючи поезії Т.Г.Шевченка, діти настільки  емоційно правдиво передавали трагізм  змальованих образів, що всі присутні прониклися любов’ю та співчуттям  до них.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар