середа, 3 квітня 2013 р.

КНИГА ПРОСИТЬ НА ГОСТИНИ - В НЕЇ СВЯТО, ІМЕНИНИ!

 

  "Тиждень дитячої книги - найгарячіша пора, зранку до бібліотеки поспішає дітвора" - під таким гаслом пройшов    Тиждень дитячої книги в бібліотеці-філії №3, який є улюбленим святом у дітвори, у всіх, хто пов'язав своє життя з книгою, з нашою бібліотекою. 
   "Ми з вами поринемо в дивовижний світ - у світ книжкової мудрості, в океан книжкових пристрастей та подій," - запрошували бібліотекарі дітей до літературно-журнальної виставки "У березневі дні книжку ти привітай, щирої зустрічі з нею кожної днини чекай!"
     Переглядаючи відео "Розшукується дитячий письменник" та мандруючи віртуальними сторінками Вікіпедії діти знайомилися з цікавинками про дитячих письменників та їх твори.
   Хіт-парад улюблених журналів проходив у формі огляду-реклами не тільки наявних у бібліотеці часописів, а й принесених дітьми своїх улюблених видань: "Малятко", "Барвінок", "Жирафа-Рафа", "Диво-Деревце", "Професор Крейд". На сторінках цих яскравих видань діти зустрічали нових друзів, з якими весело гратися та навчатися, фантазувати та малювати, жартувати і майструвати.
  В ході підготовки конкурсу "Найкращий читач України - 2013" та за його підсумками в бібліотеці  визначений рейтинг найпопулярніших дитячих книг. "Гаряча десятка улюблених книжок" складена за презентаціями учасників конкурсу.

  Звістка з м.Кіровограда про зайняте друге місце на третьому етапі конкурсу  ЧЕРНЯВСЬКОЇ СОФІЇ стала приємним заключним акордом цьогорічного свята книги.


Немає коментарів:

Дописати коментар