понеділок, 28 січня 2013 р.

НЕ СТАРІТИ -- КОМП'ЮТЕР ЗНАТИ


    У сучасній  бібліотеці пенсіонери можуть позбутися комплексів, пов’язаних із тим, що вони є несучасними і виключеними з суспільного життя, і старанно відвідувати комп’ютерні курси, щоб потім шукати інформацію в Інтернеті, мати можливість написати електронного листа онукові, знаходити  родичів в соціальних мережах, різноманітну  інформацію і матеріали для хобі.
     Ось і пеший відвідувач. Ну, звичайно ж, це наш «хакер». Так ми тепер  називаємо між собою Віталія Миколайовича  Дунця , давнього читача нашої бібліотеки. Пенсіонер осягає комп'ютерну грамоту вже кілька місяців, регулярно, кожного  дня зранку і завжди намагається звільнити місце, якщо приходять школярі. Вже вивчив, як вмикати, вимикати машину, гортати сторінки сайту, освоює пошукові системи.
  «Складно, але цікаво, - говорить про своє навчання Віталій Миколайович , -  мій внук давно хотів навчити мене роботі з комп’ютером, але в нього не хватило терпіння  на відміну від бібліотекарок, які проводять зі мною  заняття. Тепер я маю можливість переглянути , наприклад в You Tube, цікаві відео про ту чи іншу країну, відвідати урядові та місцеві сайти. На прохання своєї дружини шукаю в Інтернеті новинки по городництву, щоб навесні  виростити високий урожай на дачі. Навчання буду продовжувати і щиро дякую бібліотекарям  та програмі «Бібліоміст»».
 
 
Немає коментарів:

Дописати коментар