понеділок, 2 квітня 2012 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ


ДИТИНА ЧИТАЄ – УКРАЇНА ПРОЦВІТАЄ
      Щорічно березень для бібліотек, які обслуговують дітей, наповнюється приємними клопотами, які пов’язані з проведенням традиційного свята – Всеукраїнського тижня дитячого читання. Тиждень зустрічі з Книгою, розвиток читацької культури залишається доброю традицією, справжнім святом книги та читання.
   
      

    Лейтмотивом  свята дитячої книги у філії №3 цього року стали слова : «Ми мріємо, щоб книга в пошані була, Хай книги читає завжди дітвора…»
  Традиційно яскраво оформлена книжкова виставка «Дитина читає – Україна процвітає» в цьому році була доповнена  оголошенням-зверненням до читачів:
                                           «Дорогий друже!
   Запрошуємо тебе взяти участь у святі книги та читання! В бібліотеці на тебе чекають дивовижні мандрівки, знайомства з неосяжним всесвітом цікавих книг!
   Завітай до нашої бібліотеки – і ти опинишся в Країні мудрих книг. Де за допомогою добрих чарівників – письменників, бібліотекарів познайомишся з героями книжок! Не забудь при цьому взяти в мандри любов до книги, кмітливість, гумор і добру посмішку.
                       Чекаємо на тебе, шановний читачику!»
     Цикл заходів веселого та світлого свята дитинства в бібліотеці  включав : літературні  ігри та конкурси «Мій друже, супутнику, книго моя, завжди там де ти, там – і я»,


годину поезії «Світ по-новому відкривати, поете, обов’язок твій!», виставку-подарунок творчих робіт «Вправні рученята»,


 шоу-сайтик «Мультзабави від Капітошки і Пацика».    Останній захід набув найбільшого резонансу.  Під час  його проведення діти не тільки весело провели час, переглядаючи мультики, а й дізналися по яким книгам вони поставлені. Комп’ютери та вільний доступ до Інтернету (завдяки програмі «Бібліоміст») і став тією родзинкою, що відрізняв проведення цьогорічного Тижня дитячого читання.

  Бібліотечно-батьківська акція «Караван іграшок – дітям-сиротам» завершила свято дитячого читання. Зібрані в ході акції іграшки подарували дітям-читачам з малозабезпечених сімей.

                

  


Немає коментарів:

Дописати коментар